Anasayfa | Hakkımızda | Ürünler | İletişim
01 Şubat 2015 Pazar» SİTE İÇİ ARAMA


» RASTGELE ÜRÜN
TAŞYÜNÜ DOLGULU SANDVİÇ PANEL


  »  E-POSTA LİSTESİ

 

» ÜRÜNLER

  »   KENET SİSTEM 

ÜRÜN RESİM
BÜYÜK RESİM İÇİN TIKLAYIN

ÜRÜN AÇIKLAMA
KULLANIM YERİ: TÜM ÇATI VE CEPHE KAPLAMALARI (BOYALI SAC VEYA ALÜMİNYUM DAN ÜRETİLEN LEVHALARLA İMALAT YAPILIP GENİŞ AÇIKLIKLARDA KULLANILIR)
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kenet sistem; boyalı galvanizli sac ve alüminyum rulolardan formlandırılarak, uygulama yerine göre istenilen uzunlukta imal edilen, gizli klipslerle çatı alt yapısına tutturulan ve kenarları makine veya el aletleri ile kenetlenerek montajı yapılan, su geçirimsiz, darbelere dayanıklı, bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü ve geri dönüşümlü bir çatı/cephe kaplama malzemesidir.

 

Kenet sistem kırma çatıların kaplamasında kullanıldığı gibi ağırlıklı olarak panel veya trapez uygulamalarının yapılamayacağı veya makas açıklıklarının fazla olduğu binaların çatılarında kullanılmaktadır. Ayrıca Raduslu ve dairesel kenarlı çatılarda uygulama kolaylığından dolayı tercih edilmektedir.

 

Mevcut aşıklı çatı veya daha önceden OSB levha kaplanmış çatı üzerine tek kat kenet olarak veya alta ayrı trapez arasına taşyünü, camyünü gibi yalıtım malzemeleri serilerek ikinci kat levhanın gizli vidalama sistemlerle yerine monte edilmesi ve birleşim yerlerinin robot vasıtasıyla kenetlenmesi ile oluşturulan sistemlerdir.

 

Şantiye sahasında istenilen boylarda üretilerek çatıya montajı yapılır. Tek parça olacağı için ek yapılan yerlerden su sızıntısı, ışık sızması gibi sorunlar yaratmaz.  » DUYURU
»KIZILAY BATI KARADENİZ BÖLGE DEPOSUNUN ÇATI VE CEPHE KAPLAMASI İÇİN ÇELİKOĞLU İNŞAAT A.Ş. İLE 6000M2 ANLAŞMA YAPILMIŞ OLUP TÜRKİYENİN EN BÜYÜK POLİSTRENLİ SANDVİÇ PANEL ÜRETİCİSİ OLAN ÖZGÜR ATERMİT SAN.VE TİC.A.Ş. PANELİ TERCİH EDİLMİŞTİR. Devamı... »ALTIN YUMURTA ÇATI KAPLAMASI BİTİRİLMİŞTİR. ÇATI KAPLAMASINDA ALT ÜST BOYALI SAC POLİÜRETANLI SANDVİÇ PANEL TERCİH EDİLMİŞTİR. Devamı... »KARAMAN LİSESİ SPOR SALONU ÇATI KAPLAMASI BİTİRİLMİŞTİR. ÇATI KAPLAMASINDA ALT ÜST ALÜMİNYUM POLİSTRENLİ SANDVİÇ PANEL TERCİH EDİLMİŞTİR. Devamı...

  » TCMB DÖVİZ KURU
DÖVİZ   ALIŞ   SATIŞ

USD
 TLE><  ta http-eq

EURO
 TLE><  ta http-eq

GBP
 Type"

content=&qu

  » TAKVİM
Şubat2015
PaPzSaÇaPrCuCm
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728


  » SAAT
20:05:23   Pazar

  »   ADANA    MERSİN


  » TOPLAM ZİYARET
408796


TEKNİK DETAY ÇATI İZOLASYON TAAHHÜT TİCARET
Sümer mah. (barajyolu 5,5 durak) 69051 sokak Hatice Hatun Apt. A Blok Kat:2 D:3 Seyhan/ADANA
Tel :0 322 228 48 78 (pbx) | Fax:0 322 228 00 67 |Mail: teknikdetayadana@gmail.com

Designed and Powered by K.C.KURŞUN & A.T.ERDOĞAN